Pan Poeta największy bajkopisarz,
bo prawie dwumetrowy

Taki wielkolud, który czerpie ogromną frajdę z pisania wierszowanych bajek dla dzieci.
Być może dlatego, że jest absolwentem polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pasjonatem językoznawstwa i zabawy słowem. A być może dlatego, że od niedawna jest dumnym tatą?
 

Bajki Pana Poety

To zabawne historie o wyzwaniach dzieci. "Kura..." chce być modna i przejść na dietę, ale w końcu docenia własne piękno. "Wróbel..." to mały egoista, co szybko uczy się akceptować innych. Natomiast "Kruk..." nie zna języków obcych, więc za granicą nikt go nie rozumie. Oprócz przystępnych morałów bajki zawierają także wiele słownych gier. 

Pan Poeta Show

W przedszkolach, księgarniach i kawiarniach Pan Poeta prezentuje dzieciom swoje bajki . Ciężko to nazwać spotkaniem autorskim, bo jest wiele dzieci i zero powagi. Zabawy, śmiechy, dmuchanie baloników, latające piórka, rysowanie i inne pacynki. Ale właśnie wtedy Pan Poeta jest szczęśliwy jak dziecko – tylko takie ponad miarę wyrośnięte.

Pan Poeta Tata

Pan Pota musiał nieco spoważnieć, bo niedawno ponownie został dumnym Tatą. Jego wyzwania z rodzicielstwem przypominają czasami zmagania „Kury...” z dietą, więc choćby z tego względu warto je zapisać. Dlatego powstał blog "Pan Poeta Tata", gdzie znajdziesz teksty o rodzica i bajkopisarza. Zapraszam. 

panpoeta_web_blog_h1panpoeta_web_blog_h1
Udostępnij akcję
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share
Udostępnij akcję
Share